Боловсролын газар
БСУГ-н шагнал 2016-2017
2016-09-14 |

 БСУГ-ын шагнал

Багшийн алдар

1.    А.Энхбилэг                “Эрдэнэт” цогцолбор сургуулийн бага ангийн багш

2.    Г.Зул                           “Эрдэнэт” цогцолбор сургуулийн биеийн тамирын багш

3.    Ц.Энхмаа                   “Эрдэнэт” цогцолбор сургуулийн англи хэлний багш

4.    Т.Бямбасүрэн                        “Наран” цогцолбор сургуулийн технологийн багш

5.    С.Цогзолмаа              “Наран” цогцолбор сургуулийн ТНУ-ын багш

6.    М.Гантулга                “Наран” цогцолбор сургуулийн газарзүйн багш

7.    Ж.Мягмардорж          “Наран” цогцолбор сургуулийн биеийн тамирын багш

8.    Г.Алтангэрэл             “Баян-Өндөр”  цогцолбор сургуулийн технологийн багш

9.    Д.Энхтуяа                  “Баян-Өндөр” цогцолбор сургуулийн МХУЗ- ын багш

10.  Т.Эрдмаа                   “Баян-Өндөр” цогцолбор сургуулийн МХУЗ- ын багш

11.  И.Энхзаяа                  “Баян-Өндөр” цогцолбор сургуулийн бага ангийн багш

12.  Д.Цэвэгмид                “Баян-Өндөр” цогцолбор сургуулийн бага ангийн багш

13.  Д.Оюунтүлхүүр         “Баян-Өндөр” цогцолбор сургуулийн бага ангийн багш

14.  О. Даваасүрэн           “Баян-Өндөр” цогцолбор сургуулийн физикийн багш

15.  Б.Энхтуяа                  7-р сургуулийн технологийн багш

16.  Д.Дэлгэрмаа             7-р сургуулийн бага ангийн багш

17.  Д.Бүжинлхам             БУГС-тай 14-р сургуулийн англи хэлний багш

18.  Т.Цолмон                   БУГС-тай 14-р сургуулийн мэдээлэл зүйн багш

19.  Ч.Ганчимэг                 15-р сургуулийн англи хэлний багш

20.  Д.Нямбаяр                 15- р сургууль - - МХУЗ- ын багш

21.  Б.Батжаргал              15- р сургууль   ТНУ-ын багш

22.  Ж.Өлзийсайхан         15-р сургуулийн бага ангийн багш

23.  Н.Энхжаргал             17-р сургуулийн англи хэлний багш

24.  А.Эрдэнэцэцэг          17-р сургуулийн бага ангийн багш

25.  Ц.Болдбаатар           17-р сургуулийн биеийн тамирын багш

26.  Н.Ариунбаяр             “Эрдэм” ахлах сургуулийн англи хэлний багш

27.  Г. Баасанхүү             “Эрдэм” ахлах сургуулийн биеийн тамирын багш

28.  О.Сүглэгмаа              “Эрдэм ” ахлах сургуулийн МХУЗ- ын багш

29.  Д.Дэлгэрсүрэн          Ирээдүйн одод – МХУЗ- ын багш

30.  Ж.Баясгалан             Жаргалант сумын сургуулийн англи хэлний багш

31.  Б.Эрдэнэбат             Жаргалант сумын сургуулийн математикийн багш

32.  Светлана В.В            Орос 19-р сургуулийн математикийн багш

33.  Б.Гэрэлчимэг             “Ийгл” сургуулийн дүрслэх урлагийн багш

34.  Ц.Ууганцэцэг                        Цайхун-Гэгээ сургуулийн математикийн багш

35.  Р. Жэмил                   Орхон эмпати сургуулиийн химийн багш

36.  Б.Жаргал                    4-р цэцэрлэгийн багш

37.  Б.Буянхишиг              8-р цэцэрлэгийн багш

38.  Б.Одончимэг             15-р цэцэрлэгийн арга зүйч

39.  Х.Энхжаргал              16-р цэцэрлэгийн багш

40.  Ө.Сайханжаргал       17-р цэцэрлэгийн багш

41.  Б.Оюунцэцэг             20-р цэцэрлэгийн багш

42.  Т.Энхээ                      20-р цэцэрлэгийн багш

43.  Ш.Мөнгөнгэрэл         20-р цэцэрлэгийн багш

44.  Я.Адъяасүрэн           22-р цэцэрлэгийн багш

45.  Г.Наранцэцэг            24-р цэцэрлэгийн багш 

46.  Б.Сувд-Эрдэнэ         Дэгдээхэй цэцэрлэгийн багш

47.  Ш.Цогзолмаа                         Одод цэцэрлэгийн арга зүйч

48.  Э.Буяндэлгэр            Унага цэцэрлэгийн багш

Арга зүйч багш

1.    А.Баяраа                    “Эрдэнэт” цогцолбор сургуулийн англи хэлний багш

2.    Н.Алтанзаяа              2-р сургуулийн бага ангийн сургалтын менежер

3.    Э.Азжаргал                2-р сургуулийн бага ангийн багш

4.    Д.Оргилмаа               “Наран” цогцолбор сургуулийн англи хэлний багш

5.    Г.Оюунчимэг             “Наран” цогцолбор сургуулийн англи хэлний багш

6.    Б.Энхжаргал             “Наран” цогцолбор сургуулийн англи хэлний багш

7.    М.Нэргүйбаатар        “Наран” цогцолбор сургуулийн  Нийгмийн ажилтан

8.    С.Дэлгэрмөрөн          “Наран” цогцолбор сургуулийн  мэдээлэл зүйн багш

9.    Б. Энхцэцэг               “Наран” цогцолбор сургуулийн физикийн багш

10.  Д. Оюунбилэг            “Наран” цогцолбор сургуулийн химийн багш  

11.  Д.Майнцэцэг                         “Баян-Өндөр” цогцолбор  сургуулийн орос хэлний багш

12.  Д.Сосорбарам           “Баян-Өндөр” цогцолбор сургуулийн - МХУЗ- ын багш

13.  М.Уртнасан                “Баян-Өндөр” цогцолбор сургуулийн ТНУ-ны багш

14.  Ц.Оюундэлгэр           “Баян-Өндөр” цогцолбор сургуулийн бага ангийн багш

15.  Ш. Бадамгарав          Орхон цогцолбор сургуулийн физикийн багш   

16.  Н.Өлзий                     7- р сургуулийн МХУЗ- ын багш

17.  Н.Оюундарь              7-р сургуулийн хөгжмийн багш

18.  А.Цогмөнх                  7-р сургуулийн биеийн тамирын багш

19.  Ц.Болорчимэг            БУГС-тай 14-р сургуулийн герман хэлний багш

20.  Ц.Амарбаясгалан     БУГС-тай 14-р сургуулийн МХУЗ- ын багш

21.  Ж.Нансалмаа            15- р сургуулийн МХУЗ- ын багш

22.  Л.Эрдэнэчимэг          15-р сургуулийн технологийн багш

23.  П.Гантуяа                   15-р сургуулийн бага ангийн багш

24.  Ю.Булгамаа               17-р сургуулийн хөгжмийн багш

25.  Ю.Эрдэнэцэцэг        17-р сургуулийн бага ангийн багш

26.  Д.Янжиндулам          17-р сургуулийн бага ангийн багш

27.  С.Оюун-Эрдэнэ        18-р сургуулийн англи хэлний багш

28.  Б. Гэрэлзаяа              18-р сургуулийн Химийн багш

29.  Аркадий У.А              Орос 19-р сургуулийн химийн  багш

30.  Т.Тунгалаг                 “Эрдэм ахлах сургуулийн МХУЗ- ын багш

31.  А.Уранчимэг             “Эрдэм” ахлах сургуулийн англи хэлний багш

32.  Ш.Мөнхнасан            “Эрдэм” ахлах сургуулийн газарзүйн багш  

33.  Ч.Ариунжаргал          “Эрдэм” ахлах сургуулийн англи хэлний багш

34.  А.Өлзийсайхан          “Эрдэм” ахлах сургуулийн ТНУ-ны багш  

35.  Г.Цэвэгжав                “Эрдэм” ахлах сургуулийн математикийн багш

36.  Н.Ичинхорлоо           Ийгль сургуулийн МХУЗ- ын багш

37.  Ц.Сарангэрэл            Ийгль сургуулийн бага ангийн багш

38.  Яшар Рамазан           Орхон Эмпати сургуулийн англи хэлний багш

39.  Х.Лхагва-Эрдэнэ      ХАА-н МСҮТ-ийн  англи хэлний багш

40.  Ч. Норовсамбуу        ХАА-н МСҮТ-ийн физикийн багш

41.  Ц.Бумбахүү               Орхон МСҮТ-ийн цахилгааны багш

42.  Г.Отгонсүрэн            Цайхун-Гэгээ сургуулийн математикийн багш

43.  Д.Амарзаяа                Цайхун-Гэгээ сургуулийн биеийн тамирын багш

44.  П. Саруул-Эрдэнэ    Ирээдүйн-Одод сургуулийн биологийн багш

45.  Н.Зул-Эрдэнэ            ТИС-ийн мэргэжлийн сургалтын менежер

46.  Н.Үүрийнтуяа             6-р цэцэрлэгийн багш

47.  Г.Энхцэцэг                            7-р цэцэрлэгийн багш

48.  Г.Ариунцэцэг                         7-р цэцэрлэгийн багш

49.   Э.Алтанзагас            8-р цэцэрлэгийн багш

50.  Г.Ганчимэг                 10-р цэцэрлэгийн арга зүйч

51.  У.Эрдэнэбулган        17-р цэцэрлэгийн багш

52.  Р.Мөнхзул                 20-р цэцэрлэгийн багш

53.  Д.Болдмаа                 22-р цэцэрлэгийн багш

54.  С.Отгонцэцэг            Дэгдээхэй цэцэрлэгийн багш

55.  Б.Мөнхцэцэг             Дэгдээхэй цэцэрлэгийн багш

56.  Д.Цэцэгмаа                Одод  цэцэрлэгийн багш

57.  М.Мөнхгэрэл             Одод цэцэрлэгийн багш

58.  Р.Оюунханд               Оюу цэцэрлэгийн арга зүйч

59.  Д.Одцэцэг                 Эрх бүжинхэн цэцэрлэгийн арга зүйч

60.  Л.Оюунчимэг             Эрх бүжинхэн цэцэрлэгийн багш

61.  С.Отгонцагаан          Бяцхан одод цэцэрлэгийн эрхлэгч

Ахлах багш

1.    Х.Эрдэнэбилэг          “Эрдэнэт” цогцолбор сургуулийн биеийн тамирын багш

2.    П.Батнасан                2-р сургуулийн англи хэлний багш

3.    Ч.Түмэндэмбэрэл     “Наран” цогцолбор сургуулийн бага ангийн багш

4.    Д.Алтайбаатар          БУГС-тай 14-р сургуулийн технологийн багш

5.    Ц.Чинтогтох               18-р сургуулийн англи хэлний багш

6.    Т.Оюун-Эрдэнэ         Жаргалант сумын сургуулийн англи хэлний багш

7.    М.Лхагвасүрэн          Жаргалант сумын  сургуулийн бага ангийн багш

8.    Татьяна П.В              Орос 19-р сургуулийн бага ангийн  багш

9.    Г.Эрдэнэзул              МУИС-ийн Орхон сургуулийн  англи хэлний багш

10.  Ц.Нямхүү                   МУИС-ийн Орхон сургуулийн  орос хэлний багш

11.  Ш.Сэлэнгэ                 МУИС-ийн Орхон сургуулийн  англи хэлний багш

12.  Б.Болормаа               МУИС-ийн Орхон сургуулийн  англи хэлний багш

13.  А.Батдаваа                МУИС-ийн Орхон сургуулийн  математикийн багш

14.  Д.Бат-Эрдэнэ            ТИС-ийн ХАБЭА-н сургалтын менежер

15.  Ц.Отгонбаяр             6-р цэцэрлэгийн багш

16.  Ж.Сарантуяа                         10-р цэцэрлэгийн багш

17.  А.Эрдэнэдэлгэр        11-р цэцэрлэгийн багш

18.  Ц.Хишигсүрэн           24-р цэцэрлэгийн багш

19.  Ж.Баярцэцэг             Оюу цэцэрлэгийн багш

Мэргэжлийн аварга

1.    С.Атараа                    Одод цэцэрлэгийн багш

2.    А.Мягмарсүрэн         Лаборатори 8-р сургуулийн бага ангийн  багш

3.    О.Бямбасүрэн           Эрдэм ахлах сургуулийн МХУЗ- ын багш

4.    Ж.Хонгорзул              Лаборатори 8-р сургуулийн англи хэлний багш

5.    Ц.Алтанцэцэг                        Лаборатори 8-р сургуулийн математикийн багш

6.    Ш. Бадамгарав          Орхон цогцолбор сургуулийн физикийн багш

7.    О.Амарбаясгалан     2-р сургуулийн түүх нийгмийн ухааны багш

8.    Ч.Даваадулам           Лаборатори 8-р сургуулийн технологийн багш

9.    С.Шоовдор                 “Баян-Өндөр” цогцолбор  биеийн тамир, эрүүл мэнд

10.  Б.Буянжаргал            БУГС-тай 14-р сургууль хөгжмийн багш

 Аймгийн ИТХ-ын “Иргэний төлөө” медаль

1.    Ш.Дорж                       БУГС-тай 14-р сургуулийн сургалтын менежер

2.    Г.Бямбажав               “Наран” цогцолбор сургуулийн нийгмийн ухааны  багш

3.    Ч.Сэржнагар              Боловсрол, соёл  урлагийн газрын мэргэжилтэн

Аймгийн ИТХ-ын “Жуух бичиг”

1.    Л.Тайвантуул            Боловсрол, соёл урлагийн газрын мэргэжилтэн

2.    С.Эрдэнэцэцэг         “Эрдэнэт” цогцолбор сургуулийн түүх нийгмийн багш

3.    С.Үүрийнтуяа             “Эрдэнэт” цогцолбор сургуулийн монгол хэл уран зохиолын  багш

4.    Б.Тунгалаг                 “Эрдэнэт” цогцолбор сургуулийн бага ангийн багш

5.    Ч.Нэргүй                    “Наран” цогцолбор сургуулийн бага ангийн багш

6.    А.Хажидмаа               “Наран” цогцолбор сургуулийн биологийн багш

7.    Д.Дүгэрмаа                “Орхон” цогцолбор сургуулийн түүх нийгмийн багш

8.    Ц.Хишигнэмэх           “Орхон” цогцолбор сургуулийн бага ангийн багш

9.    О.Ариунтуяа             Лаборатори 8-р сургуулийн монгол хэлний багш

10.  Д.Уранжаргал                        Лаборатори 8-р сургуулийн бага ангийн багш

11.  Ц.Энхээ                      18-р сургуулийн биеийн тамирын багш  

12.  Светлана Иннокентьевна Степанова         Орос 19-р сургуулийн захирал

13.  Д.Цэнгэлбаяр            15-р сургуулийн англи хэлний багш

14.  А.Оюун                       Жаргалант сумын сургуулийн бага ангийн багш

15.  Б.Мөнхзул                  Боловсрол, соёл урлагийн газрын ажилтан

16.  Ц.Дэлгэрсайхан        5-р цэцэрлэгийн багш

17.  Х.Сэлэнгэ                  7-р цэцэрлэгийн багш

18.  Г.Цэнгэлмаа              16-р цэцэрлэгийн багш

19.  С.Отгончимэг            Дэгдээхэй цэцэрлэгийн багш

20.  В.Одонцэцэг             Одод цэцэрлэгийн багш

ЗД-ын шагнал “Жуух”

1.    С.Долгормаа             “Эрдэнэт” цогцолбор сургуулийн англи хэлний багш

2.    А.Цээбурам               “Эрдэнэт” цогцолбор сургуулийн бага ангийн багш

3.    Ч.Батчимэг                2-р сургуулийн бага ангийн багш

4.    П.Гэрэл                      “Наран” цогцолбор сургуулийн химийн багш

5.    Д.Мөнхцэцэг            “Баян-Өндөр” цогцолбор сургуулийн түүх нийгмийн багш

6.    Г.Нарантуяа               “Баян-Өндөр” цогцолбор сургуулийн биологийн багш

7.    М.Ариунаа                 “Орхон” цогцолбор сургуулийн технологийн багш

8.    Т.Болормаа                “Орхон” цогцолбор сургуулийн бага ангийн багш

9.    Б.Лхагважаргал        Лаборатори 8-р сургуулийн англи хэлний багш

10.  Г.Оюунбилэг             Лаборатори 8-р сургуулийн монгол хэл уран зохиолын  багш

11.  О.Мягмарсүрэн         17-р сургуулийн бага ангийн багш

12.  Д.Туяа                        18-р сургуулийн монгол хэл бичгийн багш

13.  Д.Бат-Өлзий                          “Эрдэм” ахлах сургуулийн монгол хэл уран зохиолын  багш

14.  Б.Мөнгөншагай         “Эрдэм” ахлах сургуулийн монгол хэл уран зохиолын  багш

15.  С.Баянжаргал            “Эрдэм” ахлах сургуулийн физикийн  багш

16.  Д.Оюунбилэг                         “Эрдэм” ахлах сургуулийн физикийн  багш

17.  П.Бадам                     Жаргалант сумын сургуулийн түүх нийгмийн багш

18.  Д.Алтанцэцэг            8-р цэцэрлэгийн багш

19.  Д.Эрдэнэдалай         9-р цэцэрлэгийн багш

20.  Г.Сэлэнгэ                   11-р цэцэрлэгийн багш

21.  С.Оюунбилэг             15-р цэцэрлэгийн багш

22.  Т.Энхзул                    16-р цэцэрлэгийн багш

23.  О.Цогдэлгэр              22-р цэцэрлэгийн багш

Орхон аймгийн “Хүндэт тэмдэг”

1.    О.Болдбаатар           “Эрдэнэт” цогцолбор сургуулийн дүрслэх урлаг, зураг зүйн багш

2.    П.Туяа                          “Эрдэнэт” цогцолбор сургуулийн бага ангийн багш

3.    Г.Өлзийбаяр              “Эрдмийн сан” сургуулийн захирал

4.    С.Эрдэнэтогтох        БУГС-тай 14-р сургуулийн сургалтын менежер

5.    Л.Элбэгзаяа              Орос 19-р сургуулийн монгол хэл уран зохиолын  багш

6.    Д.Батжаргал              18-р цэцэрлэгийн эрхлэгч

7.    Г.Болормаа                Оюу цэцэрлэгийн эрхлэгч

 

 

 

 

 

 

 

Сэтгэгдэл

Таны нэр:
Сэтгэгдэл:
Баталгаажуулах код:
Энд сэтгэгдэл байхгүй!

Бидний тухай

Фото мэдээлэл

Сүүлд нэмэгдсэн

Төрийн үйлчилгээний байгууллагын төсвийн шууд захирагчийг сонгон шалгаруулах зар
Төрийн үйлчилгээний байгууллага/2, 9, 26, 27-р цэцэрлэг, 17-р сургууль/-ын төсвийн шууд захирагчийг сонгон шалгаруулах зарыг хүргэж байна. Сонирсон иргэд ...
Дэлгэрэнгүй»
Элсэлтийн Ерөнхий Шалгалтын зохион байгуулалт, бүртгэлтэй холбоотой зөвлөмж
2020 оны Элсэлтийн ерөнхий шалгалтын бүртгэл 2020 оны 02 дугаар сарын 10-ны өдрөөс 2020 оны 04 дүгээр сарын 15-ны өдөр хүртэл www.eec.mn хаягаар онлайнаар ...
Дэлгэрэнгүй»
ЭЕШ-2020 цахим бүртгэл эхлэлээ
Элсэлтийн Ерөнхий Шалгалт-2020 /ЭЕШ-2020/-ын цахим бүртгэл 02 сарын 10 өдрийн 09:00 цагаас 2020 оны 04 сарын 15-ны 18:00 цаг хүртэл үргэлжилнэ.
Дэлгэрэнгүй»
БАГА АНГИЙН БАГШ НАРЫН ДУНД СУРГАЛТ ЗОХИОН БАЙГУУЛЛАА
Бага ангийн багш нарын дунд "Монгол хэлний зөв бичих дүрмийг заах арга зүй, толь бичиг ашиглах нь" сэдэвт сургалтыг 2020 оны 01 дүгээр сарын ...
Дэлгэрэнгүй»
БСУГ-ын 2020 оны худалдан авах ажиллагааны төлөвлөгөө
Орхон аймгийн төрийн өмчийн ЕБС-иудад "Үдийн цай" хөтөлбөр хэрэгжүүлэх, цайны газрыг түрээслэх, цэцэрлэгийн хүүхдийн хоол, хүнсний материал нийлүүлэх ...
Дэлгэрэнгүй»
Илүү>>